درباره همایش

شناسه صفحه : [NQ]

 

 

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم به عنوان دبیرخانه دائمی اخلاق مهندسی درکشور، تصمیم به برگزاری اولین همایش ملی اخلاق مهندسی در صنعت ساختمان با حضور رؤسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استانها، رییس و اعضای شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور، مدیران کل راه و شهرسازی استانها ، معاونین امور مسکن وزارت راه و شهرسازی وتعداد 600 نفر از مهندسان استان قم  و سایر استانهای دیگر، با سخنرانی وزیر محترم راه و شهرسازی و اساتید برجسته در حوزه اخلاق مهندسی در تاریخ 28 و 29  آذرماه سال جاری در شهر مقدس قم نموده است.

حضور در این همایش به صورت حضوری ویژه اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم و اعضای سازمان نظام کاردانی استان قم و مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی و نظام کاردانی ساختمان سراسر کشور می باشد.

با تایید و موافقت وزارت راه و شهرسازی گواهینامه حضور در این همایش به عنوان گواهی دوره ارتقاء پایه ( از سه به دو ) و از (دو به یک) برای کلیه مهندسان و کاردان ها در رشته های هفتگانه مهندسی لحاظ می گردد.

زمان برگزاری همایش "اخلاق مهندسی در صنعت ساختمان" روزهای سه شنبه و چهارشنبه 28 و 29 آذر ماه در محل سالن همایش مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) واقع در میدان معلم قم می باشد.

 

 

 

     

 

کیمیا سامانه